Dyskusja użytkownika:Vandhall

Z WanderPedia

Nie mam bladego pojęcia jak działa nadawanie admiństwa, aż na takim wysokim szczeblu się z wiki nie bawiłam, może Zorann wie ;)

I podpisuj się (cztery razy znaczek ~ to automatyczny podpis), bo co prawda teraz jestem pewna, kto pisze, ale jak rozkręcimy biznes może być ciężko

Orlica 17:59, 13 gru 2008 (UTC)

No na razie nie rozkręciło się... przez ostatnie miesiące sam tu coś dodaję i po ilości oglądniętych stron widzę, że mało kto to czyta. :/ Vandhall 13:58, 28 kwi 2009 (UTC)

Jeśli chodzi o geografię to wydaje mi się, że bez map nikt nie jest tego w stanie ogarnąć, bo trzeba widzieć wszystkie te krainy żeby sobie je dobrze umiejscowić. Przynajmniej ja tak mam. Czyli dla ludzi rozpoczynających grę, znających tylko Utreed, informacje o dalszych krainach są albo mało wartościowe albo zachęcające do podróży. Ciekawe których jest więcej :)

Maniollo 1 maj 2009

To prawda, ale na razie opisuję właśnie najbliższe krainy, czyli to co jest w zasięgu albo będzie niedługo. No i ja to głównie piszę dla tych, którzy już mają staż ;) Chodzi o tych, którzy interesują się światem i są głodni informacji. Poza tym to będzie też bardzo przydatne dla tych co piszą przygody. Staram się przytaczać jakieś legendy, opisy które będą pożywką dla kiełkujących pomysłów w czyjejś głowie ;)

Vandhall 18:31, 1 maj 2009 (UTC)

osobiste